Top9.lt pirkimo ir grąžinimo sąlygos

1.Pirkėjo ir pardavėjo atsakomybė.

1.1. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už pateikiamą informaciją(pristatymo adresą ir savo kontaktinius duomenis (t.y. telefono numerį, elektronio pašto adresą) jei pikėjas nurodo neteisingus duomenis paradvėjas neatasako už laiku nepristatytą siuntą)

1.2. Pirkėjas atsako už veiksmus, atliktus naudojantis šia el. parduotuve.

1.3. Užsiregistravęs Pirkėjas atsako už savo prisijungimo duomenų perdavimą tretiesiems asmenims. Jei el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis naudojasi trečiasis asmuo, prisijungęs prie el. parduotuvės naudodamasis Pirkėjo prisijungimo duomenimis, Pardavėjas šį asmenį laiko Pirkėju.

1.4. Jei Pardavėjo el. parduotuvėje yra nuorodos į kitų įmonių, įstaigų, organizacijų ar asmenų el. tinklalapius, Pardavėjas nėra atsakingas už ten esančią informaciją ar vykdomą veiklą, tų tinklapių neprižiūri, nekontroliuoja ir toms įmonėms bei asmenims neatstovauja.

 

2.Prekių grąžinimo salygos:

2.1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje

2.2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta

2.3. Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos,nesugadinta,neišpurvinta)

2.4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo.

2.5. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

2.6. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei grąžinant gautą ne tą prekę ar nekokybišką prekę nesilaikoma nurodytų salygų kurios nurodytos (straipsnyje 2.3.).

2.7. Prieš grąžinant prekę būtina susisiekti su pardavėju el.paštu [email protected]  

2.8. Grąžinama prekė turi būti pristatyta adresu Kalvarijų g. 125 Vilnius LT-08221 (Gavėjas MB Eks Trade)

Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, įskaitant pristatymo išlaidas.

Pinigai už prekę grąžinami pavedimu į sąskaitą, kurią nurodo pirkėjas.

 

3.Rinkodara ir informacija.

3.1. Pardavėjas savo nuožiūra gali inicijuoti el. parduotuvėje įvairias akcijas.

3.2. Pardavėjas turi teisę vienašališkai, be atskiro įspėjimo, pakeisti akcijų sąlygas, taip pat jas panaikinti. Bet koks akcijų sąlygų ir tvarkos pakeitimas ar panaikinimas galioja tik į priekį, t.y. nuo jų atlikimo momento.

3.3. Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

3.4. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjo el. parduotuvės skyriuje „Kontaktai“ nurodytais telefonais ir el. pašto adresais.

3.5. Pardavėjas neatsako jei Pirkėjas negauna siunčiamų informacinių ar patvirtinančių pranešimų dėl internetinio ryšio, elektroninio pašto paslaugų tiekėjų tinklų sutrikimų.

4. Baigiamosios nuostatos.

4.1. Mes visada randame problemos sprendimą su visais klientais,todėl jeigu kažkas negerai su įsgyta preke,drąsiai i mus kreipkitės,bendrom jėgom tikrai rasime abi puses tenkinantį sprendimą.