Top Car Mats polimerinių (EVA)  automobilio salono kilimėlių ir bagažinės kilimų gamintojas Lietuvoje.

Eva tai naujoviška polimerinė medžiaga, kuri pagaminta iš polietileno ir vinilacetato. Šie Automobilio kilimėliai yra labai patvarus, lengvi, atsparūs šalčiui ir drėgmei. O unikalus šių kilimėlių paviršius sulaiko nešvarumus ir drėgmę.  Kilimėliai gaminami iš aukštos kokybės, sertifikuotos EVA  medžiagos pagal kiekvieno automobilio modelį ir maksimaliai padengia automobilio vidų.

Galime pasiūlyti kilimėlius daugiau 1000 skirtingų modelių ir daugiau nei 500 modelių bagažinė kilimų.

Kiekvienas klientas kilimėlius gali susikomplektuoti pagal savo norus ir fantazijas,turime daugiau 250 galimų spalvų kombinacijų,taip pat renkantis spalvų kombinacijas turėsite galimybę pasirinkti ir papildomą apsaugą vairuotojo kilimėliui (t.y. Pakulnys arba apsauginis liežuvis kairiai kojai padėti)

Mūsų gaminamų kilimėlių formos ir tvirtinimai(fiksatoriai) yra tokie pat,kaip ir jūsų originalių kilimėlių,todėl kilimėlis nebus nei per didelis,nei per mažas.

Eva automobiių kilimėliai  puikiai tinka naudoti tiek žiemos metu tiek vasaros,todėl nebesukit sau galvos ir pirkit tik vieną kartą,nes isgyję mūsų gaminamus kilimėlius antrą kartą juos pirksit tik tada kai pasikeisite savo automobilį is dabartio i kitą:)